| joaxenul a întrebat:

Hei TPU am o intrebare cam cat de greu se intretine un porcusor de guinea cat costa sa cumperi unul cat costa intretinerea acestuia si cam ce rasa ar trebui sa imi iau funda

3 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Costa 50-60 de lei unul, e bine sa cumperi o pereche.Nu-s greu de intretinut.

| Albnegru10 a răspuns:

Nu e mult de cheltuit, mananca multe, deci nu este foarte greu de intretinut. Mai ales ca sunt dragalasi!

| Serree a răspuns:

Nu sunt foarte scumpi, ar trebui sa iei pereche costa in jur de 70 lei (perechea)dar fac multa mizerie.