| Pe_Viata_Anonim_1994 a întrebat:

Hei tpu.Am o pisica de rasa scottish fold si am facut un drum cu masina pana la Bucuresti cu ea si am observat ca in timpul mersului cu masina ii creste temperatura si scoate limba afara si respira ca un "caine".E normal?

3 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

E de la căldură, probabil şi speriată dacă nu a mai mers cu maşina.

| gogu220 a răspuns:

Dacă era prea cald în maşină e posibil să fi avut un diconfort, dar când ajungi cu ea acasă îşi revine.

| badriel a răspuns:

Nu stiu, poate ii e rău sau ceva...
Cre' ca trebuie sa l duci la ceva veterinar sau măcar un cunoscut care se pricepe cu animalele, dacă ai...