| lucinicaa a întrebat:

Hei am o intrebare, am un motan, rasa Scottish Fold, are 9 luni, si m-am gandit cateodata sa iesim afara cu el, la o plimbare, in lesa, dar sa-l tin in brate, si lesa doar pentru daca va vrea sa fuga sa-l pot tine.Deci am citit diferite pareri pe net, multi spun ca apoi apar probleme cu pisica, vrea sa fuga, dar eu as vrea oricum sa-l iau, voi ce spuneti? Si eu traiesc la apartament. Motanul a mai fost afara dar in cusca, cand am fost la veterinar

1 răspuns:
| TudyCFR a răspuns:

Nu o sa vrea sa fuga, o sa stea cuminte doar sa nu ii dai drumul din prima sa il lasi sa se obisnuiasca.