| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o pisica, ce tot trece strada si mi-e frica sa nu o calce o masina sau mai ales un tir.Soferii nu se uita la o pisica mai ales asa de mica...Am incercat sa o inchid dar miauna pana nu i dai drumul si nu sta inchisa.A calcat-o odata foarte putin pe un picior si si acum e putin schioapa si nu se invata minte si iar se duce.Ce i pot face? O iubesc foarte mult si nu vreau sa o pierd pentru ca are un caracter deosebit si e foarte cuminte si curata.Nu am mai avut pisica la fel ca asta niciodata si nici nu voi mai avea. Ajutati-ma va rooog.Promit funda.

1 răspuns:
| viotedy a răspuns:

Nu prea ai ce-i face si eu am avut un motan care mereu traversa si acum n-a mai venit banuiesc ca l-a calcat vreo masina.