| Denisee1 a întrebat:

Hei Tpu.As vrea sa imi raspundeti si mie la o intrebare.Am un Bichon Bolognese si as vrea sa imi mai cumpar inca un catel.Tot de talie mica.Am de ales intre:

1. Yorkshire Terrier Mini Toy

2.Un Bichon Havanez

3.Un Shi Tzu.

Care e mai frumos si cu care credeti ca s ar imprieteni si intelege mai bine catelul?(dintre cei care stiti.)Funda.Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| Alin_Popescu_1990 a răspuns:

Toti sunt frumosi si toti se imprietenesc la fel de bine daca te joci cu aman-2. Decizia e a ta nu a noastra

2 răspunsuri:
| XxDulcikaKrisyxX a răspuns:

Pai eu nu am in catel acasa, dar ma prices la asta. Daca as alege un Caine frumos ar fi Yorkshire mini toy, dar nu stiu cat de bine se vor intelege cei doi asa ca mai bine ia-ti un bishon havanez se vor intelege mai bine sh sunt destul de draguti te poooop sh bafta in continuare.happy

| dydy_2816 a răspuns:

1. Yorkshire Terrier Mini Toy