| Nope23 a întrebat:

Ce rasa credeti ca este cainele din imagine: bichon havanez sau yorkshire terrier?

6 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Mmm...pai nu e nici una nici alta.Bichon havanese nu cred, si nici yorkshire nu cred.Nu pot sa imi dau seama...

| Holocause a răspuns:

1. awwww >3 ce scuump poate fi; 3 sincer mie nu imi pare niciunul da arata mai mult a bichon havanez :D

| RuxiiRawrr a răspuns:

Bichon Havanez, Yorkshire nu are cum, aia sunt mici si pufosi.

| dora321 a răspuns:

Eu cred ca nu este nici nici...mi se pare a fi mai mult un pechinez din ala de care are toata lumeahee hee

| KiddaBăă a răspuns:

Bishon havanez daca nu ma insel tongue

| Alexandraxxx a răspuns:

Este maidanez happy nici unul, nici altul.