| iKaede a întrebat:

Hei TPU happy. Aveţi idee cat costă un castrat de motan la Biovet? Funditsă!

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punete in locul lui si vezi ce simti, nu cat coasta.sa stii ca nu mai ai urmasi.crezi ca e usor?

| iKaede explică (pentru anonim_4396):

Crezi ca e usor sa il aud miorlaid de durere pentru ultima data ca am un vecin psihopat in apropiere care a omorat o gramada de pisici ( un motan de'al meu, ceilalti 7 ai vecinilor )?! Mai bine il castram sa numai plece de acasa, si sa moara doar de batranete, decat sa il omoare un nenorocit happy. Plus ca are urmasi, stai linistit/ă happy. 3 pui, si nu e prima data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eii asta-i alta treaba. daca are urmasi.in rest, ala e mare prost.eu insumi am eliberat o pisica dintr-un lat atarnat intr-un gard la un garaj.idioti blue poison.

| iKaede explică (pentru anonim_4396):

Saracuta pisica; o3, si, da, sunt idioti. Mari idioti.