| MikkaElla454 a întrebat:

Cum as putea modifica o poza in genul acesta? -https://www.facebook.com/....../photo.php adica. stiti voi, sa para rotunda. nu stiu cum sa va explic. Probabil o sa va dati voi seama dupa ce veti vedea poza din linkul de mai sus. Dau funda. V-am pupat!

4 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Photoshop.

| MikkaElla454 explică (pentru T7uk):

Da, genius. Asta stiam si eu laughing. Dar cum?!

| T7uk a răspuns (pentru MikkaElla454):

Da dc nu scrii tu frumos pe youtube : How to make pictures in Photosop? :-p

| MikkaElla454 explică (pentru T7uk):

Mai. eu am pus o intrebare aici. Ca d-aia e facut TPU. Daca nu stii sa-mi dai un raspuns scurt si sigur la intrebare, atunci las-o balta si nu te mai baga. Sper sa nu intelegi gresit.