| Siplex99 a întrebat:

Daca am de facut un tatuaj mare, toata mana sau tot spatele cum il transfer? Adica foaia de transfer este A4, cum fac sa il transfer pe toata mana? Pas cu pas va rog. Dau funda.Multumesc

6 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns:

Vrei sa faci tu un tatuaj? sa il trasezi pe foaie? sau sa te tatuezi?

| Siplex99 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Sa fac la altcineva

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Siplex99):

Sa il desenezi pe o foaie pentru altcineva? sau sa il tatuezi direct pe mana la el?

| Siplex99 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Nu cred ca intelegi. Daca nu esti din domeniu lasa

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru Siplex99):

Am 3 tatuajelaughing

| Siplex99 explică (pentru AntoniSoulesOne):

Oi avea tu 3 tatuaje dar eu vreau sa aflu de la un tatuator. daca de exemplu trebuie sa fac un tribal pe toata mana, cum il transfer? Foaia este mica fata de tatuaj