| Giulia22March a întrebat:

Bună,sunt clasa a 8 a iar în această vacanță mi-am făcut un tatuaj foarte vizibil pe mana si degete,imi e teamă ca nu ma vor mai primi profesorii la scoala, urmeaza sa ma si transfer de altfel la o alta scoala din motive personale.Voi ce credeti? Fiti sinceri va rog si fara misto, mentionez ca sunt fata

Răspuns Câştigător
| literallythesamebruh a răspuns:

Dacă ai fost atât de sigură pe tine în momentul în care ai decis să îți imprimi în piele mai știu eu ce desen sau text, atunci ar trebui să fii la fel de sigură cu privire la ce vei face mai târziu.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La asta trebuia sa te gandesti inainte sa iti faci tatuajul.

| Violleta2022 a răspuns:

Tatuaj la 14 anisori?
Stii ca este ilegal si s-ar putea sa ai probleme?
Ma rog, vor raspunde parintii tai legal, ca tu nu ai inca varsta necesara.

| VoidEternal a răspuns:

Ce tatuaj permanent ti-ai facut pe mana la 14 ani?

| sammie a răspuns:

Sunt unii care vin tatuați din cap pana-n picioare in clasele astea. Ce problema sa aiba aia? Ca doar nu o sa te puna sa le zmulgi de pe mana. Logic.

| MrNuggets a răspuns:

Te lasi de scoala SI mergi la munca