| Talmacel_Alexia_1999 a întrebat:

Daca are cineva intrebari legate de caini sa imi scrie la raspunsuri.Ma pricep ka chestiile astea si ador aceat lucru. Putine intrebari nu vor primi raspuns.Majoritatea Da.
Puteti pune intrebari de orice fel,dar sa fie cu caini. Ex:Am un caine alb cu pete negre, este baiat si as dori idei de nume. Cainele meu este suparat de cateva zile si nu stiu de ce.Totul a inceput cand... Etc.

2 răspunsuri:
| Talmacel_Alexia_1999 explică:

Poti sa iei de pe olx.
Daca imi spui unde locuiesti(orasul sau satul) iti pot da cel mai bun pret.
Ideea cu cusca este foarte buna.

| AndreiClaudiu0805 a răspuns:

Buna seara as vrea sa iau un caine bichon maltez dar mama mea nu pre ii suporta mirosul si mizeria lasata de el, m-am gandit sa fac o cusca cu este cea di magazinele ani max unde tin catei, din termopan cu geam.Ce parere aveti? inca ceva stiti de unde sau de pe cee sit de incredere pot lua un bichon maltez?