| Overom a întrebat:

Salut in curand voi primi un caine Cane Corso e un caine mai dur asemanator pittbulul-ui, as dori un nume mai special nu vreau nume gen : maxx, rex ..si alte nume din astea naspa, vreau un nume mai dur si frumos precisez ca, cainele e mascul.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Oscar, Lord, Jack, Paco, As (Astor) sau Argo, ca e de actualitate happy e potrivit un nume scurt, usor de strigat pentru stapan si de retinut pentru caine.

| michelia a răspuns:

Hunter.

| BrokenArrow a răspuns:

Lizuca

| thedarklordvoldemort258 a răspuns:

Frate daca vrei sa te bucuri de cainele tau pentru ca a avea un caine inseamna mult cel putin pentru mine tu trebuie sa ii pui un nume care sa te reprezinte pe tine si tine minte intotdeauna cand ai un caine lumea judeca stapanul dupa cum este el ingrijit dupa nume dupa comportament etc. Deci alege un nume care sa te reprezinte sunt sigur ca o sa gasesti ce-ti place chiar in momentul cand o sa citesti raspunsul meu salutare.

| Overom explică (pentru thedarklordvoldemort258):

Am numele pregatit pentru el dar nu sunt sigur ...eu am vrut sa vad si alte pareri poate gasesc un nume cu o poveste mai interesanta nu pun un nume fara o istorisire doar nu sunt prost sa pun un nume banal oricum mersi pentru ajutor dar stiam ca lumea te judeca din orice pentru orice lumea te critica oricum chiar daca faci totul perfect mersi oricum o sa iau in considerare ce ai zis, Toate cele bune.