| andreeapuiu a întrebat:

Hei TPU, ieri la ora 9-10 pisica mea a fost lovita de masina dar noi am gasit-o la 17-18, era trista dar putea sa meagra,ce ma nelinistetste e faptul ca de ieri si pana azi NU A MANCAT NIMIC.A mai fost lovita o data de masina in urma cu un an,atunci a avut piciorul rupt dar s-a vindecat. Stiu ca e o intrebare tampita,dar, daca ar fi avut leziuni interne nu ar fi murit pe loc?

2 răspunsuri:
| angelcore a răspuns:

Du-ti mai pisica la veterinar!

| Ayakawelwel a răspuns:

Nu ma prea pricep eu la pisici ca pana acuma nu am mai avut, dar parerea mea ar fi sa o duci la un doctor, cine stie ce are...