| Anonima6754 a întrebat:

Hei TPU happy Vreau sa cumpar un ciobanesc german dresat, aveti idee de unde pot cumpara unul dresat? Helpp me rapiddd,

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Direct din polizei germany. Numa sa nu fie tras la pensie

Răspuns utilizator avertizat
| Bariel a răspuns:

Nu cred ca merge asa, in primul rand un caine dresat se bazeaza pe incredere. Am un prieten care avea un caine dresat, lui îi ascultau comenzile si mie nu.

| yooshi a răspuns:

Nu cumpara, adoptă.Si un animal de companie e ca un copil.Nu poti cumpara/adopta un copil gata educat care sa aiba incredere in tine.

| Gabigabyi a răspuns:

De pe olx