| Andrey_7532 a întrebat:

Aveti idee cat costa dresajul unui ciobanesc german?
Astept raspuns. Va multumesc.

2 răspunsuri:
| DeathTheKid a răspuns:

Nu exista un dresaj special pentru anumiti caini...in general dresajul este de 100-200 de euro pe luna, iar de obicei tine 2-3 luniwinking

| drosophila a răspuns:

Cam 100-150 euro pe luna...depinde, al meu a avut nevoie cam de 3 luni de dresaj. gaseam si mai ieftin, dar dresorul la care l-am dus avea o experienta vasta de peste 20 de ani de lucrat cu patrupedele si chiar s-au vazut diferente mari! depinde si de orasele unde cauti, trebuie sa tii cont de mai multe lucruri. oricum bafta!