| GabiD a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un hamster.As dori niste informatii referitoare la un pret mediu,daca necesita carnet de sanatate, si niste accesori(custi jucarii cu preturi)
Multumesc+funda!

Răspuns Câştigător
| AnimalLover02 a răspuns:

Buna. Eu am un hamster. Nu necesita carnet de sanatate, deoarece eu un simplu animalut. Pretul este in jur de 25 de lei unul, iar preturile custiilor variaza. A mea a costat 58 de lei, are tot ce trebuie. Poti sa-i mai faci niste accesorii acasa. Este foarte distractiv. Se imprieteste foarte repede si este super dragut. Daca vrei sa-ti achizitionezi unul, ai grija de el, te rog! Sunt animale care nu se pot apara singure

1 răspuns:
| Ademira a răspuns:

Mergi la un magazin care are hamsteri si intrebi acolo ce si cat costa.