| Didishorr a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un bichon (femela), si nu stiu ce nume sa-i pun. Pareri? Funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Bella/Dolly/Ronna/Gylda/Rytta/Sasha/Sarra/ o poti alinta cum vrei si in functie de alint ii vei gasi un nume cu sigurantahappy
Sa-ti traiasca catelusahappy

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Hera!

| frostxtq a răspuns:

Sasha

| irinuk28 a răspuns:

Tania, Jessie, Lilly, Bella, Stasia, Stacy(se citește Steisi), Daisy, Molly, Linda, Candy, Mara, Steffi, Raisa, Cleo, Rita, Mandy, Samantha( Sammi), Luluța etc. Dacă îți place un nume ales de mine, nu ezita să-mi spui cum ai "botezat-o"hee hee.

| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Shasta, Selfish, Roxy, Karla, altele nu mai imi vin in minte. happy

| PrietenashXD a răspuns:

Santa

| PaulNeagu a răspuns:

Uite un site cu multe nume de caini frumoase : http://www.caini-pisici.com/....../index.php

| OmulSiXPacksSs a răspuns:

Trixie
Vanessa
Emily
Daisy
Lucy
Stephanie
LuLu
Luna
Moira

| ioanaa25 a răspuns:

Si eu am un Bichon pe nume Aysha(aisa) si ador numele sau Maya e mai comnun dar foarte dragut