| Twiiix a întrebat:

Vreau si eu sa stiu daca are cineva de dat spre adoptie sau de vanzare Bichoni Maltese sau Bolognese.Imi doresc mult unul.Sa aiba cel mult 2 luni.Multumesc.(Ps.Sa fie fetita)

5 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Si daca are cineva, nu cred ca il da spre adoptie, se vand pe bani frumusei.
Plus ca daca gasesti la cineva si se afla in celalalt capat al tarii, cum faci?
PS: Nici nu ai deloc pretentii...

| RedNose a răspuns:

Cine crezi ca-ti da tie un pui cumparat cu 250-300e pe gratis? Stii macar cat costa intretinerea unui caine din aceasta rasa pe luna ca adult? Iti zic eu: in jur de 300-400lei,iar ca pui dublu,daca nu si triplu. Acesti caini nu mananca paine cu ciorba,nu se spala cu sampon de oameni,mai trebuie dusi la tuns, la curatat urechi, are nevoie de solutii de curatat blanita de pe langa ochi, perii speciale etc.

Strange-ti bani, documenteaza-te bine de unde e bine sa-ti cumperi un pui si cum se ingrijeste si apoi cumparati.
Citeste aici:
http://amstaffromania.ro/showthread.php?tid=45

| dragodana a răspuns:

Salut! Daca vrei sa cumperi un Bichon Maltese(baiat) de 2 luni, vaccinat si cu carnet de sanatate suna la 0766287085. (Mihalache Cristi)(daca ma vor lasa sa apara numarul de telefon). Pretul il discuti la telefon, dar nu e in euro si nici atat de scump sa nu-ti poti permite.Acum,depinde si din ce oras esti.

| DianaDiaa a răspuns:

In primul rand cine crezi ca iti da tie degeaba un catel ce valoreaza cateva milioane? laughing
In fine... daca tot vrei sa adopti cauta si tu la adoptii din orasul tau.

| BizuBVBArmy a răspuns:

Nimeni nu da spre adoptie un caine care se vinde cu bani frumosi
un caine sanatos se da la peste 2 luni vei sa il iei de tata sa ii dai lapte cu seringa lasa-l sa creasca