| SunnyDay00 a întrebat:

Heii,are cineva o pisica Bengaleza de vanzare? Preferabil din Bucuresti sau Calarasi!happy

Răspuns Câştigător
| Ramona1001 a răspuns:

Buna
Uite aici un site:www.animalutul.ro/anunturi/pisici/bengaleza/‎

www.animalutul.ro/anunturi/pisici/bengaleza/‎
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| RedNose a răspuns:

Cand o sa ai 600-1000e,atunci sa te gandesti la o bengaleza. Si mie imi place mult rasa, dar exista in Romania o singura felisa, e rara rasa si un exemplar costa si 1000e. Toate exemplarele plecate din respectiva canisa sunt castrate in caz ca nu ai la randul tau o felisa, asa ca nu sunt sanse sa gasesti un pisic la un pret prea mic.