| GlossyBabe a întrebat:

As vrea enorm de mult sa achizitionez sau sa adopt o pisica Sphynx sau una bengaleza,dar preturile acestora sunt foarte piperate! Nu stiti pe nimeni cine are asemenea pisici de vanzare sau vrea sa o dea spre adoptie? Btw sunt din Satu Mare, si pe aici nu gasesti asa ceva nicidecum! Buget limitatsad! Fundita daca ma ajutati!

2 răspunsuri:
| bluestar23 a răspuns:

Buna, poti cauta pe site-uri de adoptie. Eu chiar am vazut genul acela de pisici si sunt gratuite sau la un pret de 10-20 de lei. Sper ca te-am ajutat

| GlossyBabe explică (pentru bluestar23):

M-ai ajutat dar daca stii un link unde ai vazut tr pls ca eu caut de o saptamana in fiecare zi!