| GlossyBabe a întrebat:

As vrea enorm de mult sa achizitionez sau sa adopt o pisica Sphynx sau una bengaleza, dar preturile acestora sunt foarte piperate! Nu stiti pe nimeni cine are asemenea pisici de vanzare sau vrea sa o dea spre adoptie? Btw sunt din Satu Mare, si pe aici nu gasesti asa ceva nicidecum! Buget limitat! Fundita daca ma ajutati!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ai sa gasesti pentru ca sunt foarte scumpe. Si oricum in Romania se gasesc foarte greu. Poate doar in strainatate.

| Faranume79 a răspuns:

Eu iti recomand sa te duci la un pet-shop din oras si sa intrebi daca nu au lasat unii posesori de aceste animale numarul lor, deoarece nu mai vor sa detina pisica.In nici un caz sa nu cauti pe net, deoarece unele anuntiri pot fi niste farse.In cazul in care nu gasesti,iti recomand birmanezele si siamezele, deoarece sunt mai usor de gasit, nu sunt atat de scumpe si sunt foarte usor de educat, sunt cuminti si sunt mai usor de gasit, deoarece pisicile pe care le doresti nu prea se gasesc in Romania. Sper sa iti fi fost de ajutor!happy