| TurcoaicaTa a întrebat:

Heii... Are cineva un caine pechinez?
Fata / Baiat?
Ce varsta are?happy
Cum arata.
MULTE detaliihappy

Răspuns Câştigător
| NewLife18 a răspuns:

Eu am un catel pechinez, al meu are 10 ani(e batrenel) e putin mai mare ca in urma cu 10 ani cand l-am cumparat, sa stii ca sunt caini foarte destepti

8 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Fara suparare dar de ce esti asa de disperata de pechinezi? Eu ii consider urati, lenesi, si fara sens.
Eu sunt fan Pitbull si Boxer.

| TurcoaicaTa explică (pentru T7uk):

Fara suparare dar mie nu`mi plac caini agresivi si mari straight face

| TurcoaicaTa explică (pentru T7uk):

Asta e parerea ta mie imi plac si nu-mi pasa de parerea ta mai bine nu te mai oboseai sa raspunzi!

| T7uk a răspuns (pentru TurcoaicaTa):

Pitbull-ul nu este agresiv si nici mare. Este un caine de talie medie, si nu este agresiv!

| luluta a răspuns:

Eu am 2. Doua fete surori, sunt metise, sunt de pe strada au avut probleme medicale dar sunt perfecte uite aici o poza cu ele http://www.facebook.com/......media/set/ una a avut piciorusul rupt nu-i nimic s-a facut bine asta e un exemplu pozitiv adoptati nu cumparati! Sa va traiasca celor de mai sus!

| AnneSweet a răspuns:

Eu am un baia. are 3 luni e scump!

| bichon1 a răspuns:

Sunt adorabili