| zSchizophrenic a întrebat:

Heii!sad.Azi am fost cu Bichonul meu de 7 saptamani la veterinar.Acolo pe masa aia cand l-a pus, doctorul s-a dus sa ia serul pentru vaccin, iar catelul meu s-a dat in spate si a cazut de la 1 metru pe-o parte.L-am ridicat repede de jos, evident a plans putin, dar dupa aia ia trecut.Cand am ajuns acasa,a mancat,a baut apa,s-a jucat si cand sa-l iau in brate,a inceput sa planga.L-am atins in spatele labutei din fata,sigur l-a durut.S-a pus sa doarma in pat,iar acum cand s-a trezit l-am chemat la mine,crezand ca vrea sa se joace,dar n-a facut nici macar un pas sad. Acum s-a pus iar sa doarma(pe podea). Pare suparat sad.De mers, merge, dar ma ingrijoreaza starea luicrying.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

De la vaccin e asa.mai somnoros.maine nu mai are nimic.

3 răspunsuri:
| LeMousiqe a răspuns:

Buna!
O sa ii treaca ce sti ce o fi crexut despre ce s-a intamplat! Nu cred ca s-a suparat pe tine! Desi s-ar putea!
O zi buna!

| SunnyDay88 a răspuns:

Animalele au o mare putere de vindecare. daca nu schiopateaza nu ai de ce sa te ingrijorezi. lasa l pe el sa vina la tine. poate e inca doar speriat decat indurerat fizic.

| Lou222 a răspuns:

O sa-i treaca. Prietenei mele i s-a intamplat la fel cu catelusul... Nu o s-i treaca repede. (In cazul ei, are multi bani si a mers la multi medici sa vada ce are... ei nu au putut-o ajuta, zicand ca se va reface singur). In concluzie nu te speria, deoarece o sa-i treaca. Sper ca te-am ajutat si multa sanatate.