| Beeatricee a întrebat:

Heii :* Pentru cei ce au catei/bichoni! happy Care a fost cea mai amuzanta intamplare petrecuta impreuna cu cateluu vostru? laughing La cea mai amuzanta dau fundiiita :*

4 răspunsuri:
| Bizzle a răspuns:

Pai cutzulache amew happy e simpatik i-am ads cateva catele de la niste prieteni NU lea acceptat deloc laughing saracutzu cand o vazut o fetia husky (stiti e dubla-tribla cat un bichon) parca o vazut raiu saracu laughing ea i-a placut si ei eraw asa scumpyyyy :X:X saracu nu ajungea la ea a facut tot ce se poate laughing ea punea labuta il provocaa sunt asa scumpiii :X

| Loora a răspuns:

Pai este atat de scump incat il vine sa-l mananci. Mie imi place cel mai mult cand il tund big grin se uita la mine deparca ii sfarsitul lumii laughing sau cand il piaptan... sta ca o femeie la salon laughing

Răspuns utilizator avertizat
| JessicaCoco a răspuns:

Pai iti zic eu ceva fumosss fumoss, pai am fost la munte si a venit la catelul meu o maidaneza si au inceput sa se joace si bichonu meu era asa de fericit ca are o prietena dar partea proasta era ca ea era de doua ori mai mare ca el, deci nu ajungea la ea, asaa ca a facut tot cee se putea pe piciorul ei, pe capul ei sau pe coada ei laughing Exista ceva mai amuzant ca asta? Nu cred