| ßömþŌʼnįĶ a întrebat:

Care este cea mai amuzanta intamplare petrecuta cu amici >tai?: laughing

Răspuns Câştigător
| AnaBejenaru a răspuns:

Pai am mers cu niste amici ...cu 5 fete si 2 baieti intr-o cladire veche, care a fost acu 20 ani un spital mare ...am mers acolo si am inceput sa jucam vatea-scunselea si sa tipam ca disperatii de la etaj, intr-un final, un batran cu o furca in mana apare din intuneric si ne sperie de moarte, eu una am sarit pe geam si am cazut in fund, si prietenii mei la fel fiecare pe unde a apucat! intr-un final am aflat ca domnul era paznic, dar totusi am ramas cu o sperietura zdravana

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Stateam toti pe marginea drumului si faceam cu mana la masini.Si nu stiu ce mi-a venit sa fac cu mana la ambulanta si a opritlaughing
Am fugit toti unde am vazut cu ochiibig grin

| RXN a răspuns:

Eram cam ametiti, unuia i s-a facut rau si am sunat la Salvare, desi spitalul era peste strada.clown