| Daienutza99 a întrebat:

Heii TPU. Am un caine de 8 ani si o catea de 2 ani. Vreau neaparat sa faca niste catelusi.dar nu stiu daca e posibil, deoarece cateaua e mai inalta si desi catelusul incearca, nu cred ca reuseste pentru ca e mai scund. Sunt sanse sa faca niste catelusi sau nu merge daca cateaua e mai inalta? sad

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Sunt si ei ca si oamenii: atunci cand vor dori amandoi in acelasi timp, cu siguranta ca se vor descurca, indiferent de varsta si marimea lor fizica (nu discutam despre extreme)!