| EneCatalin a întrebat:

Am un amstaff în vârstă de 4 ani si o cățea pitbull în vârstă de 2 ani.

El când a văzut cățeaua a mirostit-o și după dădea sa o bata iar cățeaua nu ii făcea nimic...

Bine, el este mai agresiv cu câinii(l-am găsit pe strada și veterinarul mi-a zis ca a fost câine de lupta) cățeaua este în călduri deoarece am văzut la vagin puțin sânge.

Va rog spuneti-mi cum sa fac ca să iasă monta, deoarece masculul o bate și nu stiu din ce motiv.

Va rog sa îmi spuneți...

1 răspuns:
| gogu220 a răspuns:

Realizezi că sunt rase diferite? Chiar dacă sunt din aceeaşi categorie eu nu aş înperechea aceste rase. De ce crezi că cineva îşi doreşte un metiş. Şi aşa sunt puţini cei care îşi doresc asemene rase.