| ιoαηα a întrebat:

Heii" TPU :*..." Dau funda:*
Asi vrea sa imi iau un caine... Rasa este "Samoyed"
Daca suntetii dragutii "(si suntetiiwinking" sa imi spuneti cam intre cat si cat variaza pretul?! "un puiwinking
Si daca sunteti proprietarii sau stitii pe cineva care are un asemenea caine:*... daca aveti cateva informatii mai precise asa big grin Va pupp happy

Răspuns Câştigător
| Dioxid a răspuns:

Salut! Am si eu un catelusa samoyed..eu l-am cumparat destul de ieftin de la niste cunoscuti..iti sugerez sa nu cumperi daca pretul trece de 300Euro.dar iti las un sitehttp://www.publi24.ro/anunturi/animale/caini/samoyed/ Sper ca ti-am fost de ajutor:* Funda?