| Devill a întrebat:

Ce rasa de caine ai vrea sa ai? De ce? ( Eu as vrea un Samoyed, pentru ca este deosebit de frumos )

Răspuns Câştigător
| Neah a răspuns:

Sper ca nu te superi daca iti insir rasele mele preferatehee hee:
-Samoyed
-Saint Bernard
-Ciobanesc de Berna
-Labrador
-Golden Retriever
-Husky
-Malamut
-Akita
-Bullmastiff
-Ciobanesc Caucazian - sunt cam rai dar na
-Rotweiller

11 răspunsuri:
| Șttefania a răspuns:

Bichon- pentru ca este foarte frumos, are temperamentul potrivit mie, si este hipoalergic.

| baru a răspuns:

Sall. Eu am Dog. Este foarte frumos si impunator. Talie mare, si jucaus. Dar, as mai vrea un labrador. Pa!

| LoveSelena a răspuns:

1. bichon
2.husky
3.Labrador
4.ciobanesc german
5. golden retreiver
6. poodle

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

ciobanesc de berna, mancu-l

| LittleKiss a răspuns:

Eu mi-as dori un Terranova :X, bineinteles daca as avea unde sa il tin, nu in doua camere ale apartamentului meu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut un haschi de 2 ani
la vandut fatemiu si tata
dupa doua luni l-am vizitat
scheuna dupa mine
dupa doi ani a murit
o poveste urata

| nigel a răspuns:

Eu as vrea sa fiu un Techel! deoarece aceasta rasa o are si catelul meu! si imi plac foarte mult acesti catei :X Mai ales urechile. ( funda? )

| Dyp a răspuns:

Golden Retriever ca sunt extrem de frumosi happy

| RyKaRdO a răspuns:

Eu as vrea un haschi ca e puternic si pufos

| DellYaa a răspuns:

Nu iti cumpara niciodata un caine pentru ca e frumos sau arata bine. NU! Nu asta conteaza neaparat. Bine, tuturor le-ar place sa aiba un caine frumos.Dar, ar trebui sa te informezi in functie de rasa, si sa te gandesti ca un caine este o responsabilitate. Si eu voi avea Samoyed. Intr-adevar la inceput m-a impresionat aspectul sau.dar apoi am intrat in detalii. Si... am constatat ca este cainele perfect pentru mine si familia mea!

| carinutza2001 a răspuns:

Ciobanes german