| Anne1313 a întrebat:

Heii TPU! Vreau sa imi cumpar o cincila (chinchila) si vreau sa stiu daca femela este mai rea decat masculul? Vreau mai multe informatii! Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| cainirasapura a răspuns:

Http://www.animale.ro/forum/forumdisplay.php? 319-Chinchilla aici gasesti crescatori de chinchilla, ei au mai multe exemplare,, o sa primesti cele mai bune sfaturi,,

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca femela ar fi mai rea pentru isi apara puii.

| rianarebeka a răspuns:

Prietena mea are o chinchila si e femela.Omul de unde a luat-o a zis ca da, femela e mai rea ca barbatul!

| Denny_Denisa_2001 a răspuns:

Ai pui de cinchila cumva? laughing

| bufnita1 a răspuns:

Ai cumparat chinchila? happy as vrea sa stiu si eu de unde sau poate ai produs tu?