| bufnita1 a întrebat:

Vreau sa cumpar o chinchila(sinsila/cincila) sau cum iI mai ziceti laughing
am avut si iepuri in casa(3sapt) si schimbam dupa el de 3 ori pe zi dar a devenit prea mare asa ca l-am scos afara fiInd vara dar sa revin la subiect:
As dori sa cumpar o pereche de chinchile,pui,cine are as vrea sa lase id de messenger,nu mail, pentru a discu, ta amanunte.
Pret:Negociabil in functie de varsta si cu ce vine sau nu vine la pachet
Transport: Cred ca va fi nevoie de trimitere prin autocare >sau.alta metoda eu sunt din ud. Botosaniwinking
Conditii:sunt informata destul de bine si pot oferi cele necesare big grin
Acum alte intrebari:
1.CAre e adevarul miroase sau nu de la ele? am auzit ca rumegusul cu arome face si mai rau...
2.e bine sa iau fem si masc pe care iI tin impreuna in cusca nu?
3.Pt cei care >au.voi dormiti cu ele in camera nu? faz zgomot mult? eu asa am auzit... orice alte informatii amanuntite sunt bine venite

1 răspuns:
| IubitoareaDePudeli2000 a răspuns:

Cand o s-mi iau(peste cativa ani) o sa iti spun!