| Andreeaa24 a întrebat:

Heiii TPU! Am 14 ani si as vrea sa ma apuc de dansurihappy Credeti ca e prea tarziu?
Fundaaahappy

Răspuns Câştigător
| Xero a răspuns:

Salut,nu cred ca este tarziu daca exersezi si iti doresti sa inveti

3 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Daca ai ambitie si prinzi repede pasii de dans, de ce nu? Nimic nu e prea tarziu. Sunt altii care la 95 de ani inca mai sunt dinamici, tu ai toata viata inainte. Poti sa te apuci si la 65 ca tot e bine daca ai un instructor care sa te ghideze spre bine.hee hee

| Doctorfishadi a răspuns:

Niciodata nu este prea tarziu!

| anca_5063 a răspuns:

Nu cred ca este tarziu...este chiar o varsta potrivita. bafta