| Elvis_Mihai_1998 a întrebat:

Am aproape 15 ani si as vrea sa ma apuc de tenis de camp credeti ca este tarziu pentru a face performanta?

5 răspunsuri:
| Rau1Alberto a răspuns:

Salut,
Nici odata nu este prea tarziu, ambitia este cel mai important lucru!
Nu te lasa sedus de vorbele altora, fi doar TU insuti.
Daca tu crezi ca poti, atunci poti, Nu te lua dupa x sau y.
Ai toata viata in fata, de ce sa fie tarziu!?
Succes!

| alexs99 a răspuns:

Nu este deloc tarziu, daca te vei antrena cu cat mai multa ambitie si dorinta de a ajunge cat mai departe vei avea mult succes in tenis.Ca argument, John Isner a inceput sa joace in turneele seniorilor de la varsta de 21 de ani.

| Anonim0100 a răspuns:

Salut, da este cam tarziu. Dar poti juca de placere. Salut!

| Aadaa a răspuns:

Buna, nu, nicioada nu este prea tarziu pentru performanta. Asta depinde numai si numai de tine si cat de ambitios esti. Pentru a face performanta trebuie sa muncesti foarte foarte mul, chiar si zilnic si trebuie sa faci cu placere. Inca esti copil(marog) si ai tot timpul din lume ca sa te tii de un sport. Bafta! Sper sa auzim de tine! happy

| Elvis_Mihai_1998 explică:

Multumesc pentru sfaturiwinking