| alinutaalinuta1999 a întrebat:

Heiiii! love struck

Ma puteti ajuta nu stiu care dintre cele doua rase sa aleg!

Bichon Frise sau Yorkie?

Răspuns Câştigător
| Pisicutayna a răspuns:

Pai tu poti alege ce rasa vrei! Nu noi suntem sefii tai! Mie imi plac foarte mult cainii! Amandoua rasele sunt frumoase! Lasa inima sa gandeasca ea va alege cel mai bun raspuns!

| alinutaalinuta1999 explică (pentru Pisicutayna):

Ai un cont d ourworld pe care nul folosesti mi-a fost furat unul mare

22 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Mie imi place mai mult bicon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yorkieeee love struck:Xlove struck

| Clauvdgg a răspuns:

Bichon. Parca Yorkie e prea urat rolling on the floor

| Clauvdgg a răspuns (pentru Nayuky):

Da. Are fata de soobolan. Adica nici nu se comparaa cu : http://www.google.com/......tp?/imgres
Sorry!

| Nayuky a răspuns (pentru Clauvdgg):

Nu ma deranjeaza ca spui ca e urat.Pana la urma fiecare are parerea lui.Plus ca la un yorkie depunde mult si cum il tunzi^.^Si si mie imi place bichonu, in special bichonul maltez.A si akit si beagle si cavallier king charles spaniel..si labradorlaughingDe fapt imi plac cainii in general^.^^.^Care e rasa ta preferata?

| Clauvdgg a răspuns (pentru Nayuky):

Golden Retriever ( imi plac toti cainii maari puppy dog eyes ).

| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Yorkie...mie nu-mi plac rise pentru ca au parul asa parca cret! (eu am bichon havanez, si ei obisnuiesc sa fie negri, dar al meu e alb doar urechile le are maro asa cu putinel gri, si putin la codita culorile care le-am zis

| EstiApreciatDacaEstiDiferit a răspuns:

Bichon Frise http://www.google.ro/......tp?/imgres ii ador...sunt foarte jucausi, adora sa fie in centrul atentiei si sunt iubareeeti

| Lariii99 a răspuns:

Buna. big grin
Mie imi plac ambele rase, dar parca aleg Yorkshire Terrier(Yorkie) tongue

Sper ca te-am ajutat.

Bye happy

| spi a răspuns:

Mie mi se pare mai frumos bichonbig grin imi place mai mult

| edamelda a răspuns:

Yorkie.

| fghjklkj a răspuns:

Bichon Frise

| patri a răspuns:

Yorkie. bichon'ul e deja des intalnit

| alinutaalinuta1999 explică:

Pai 6 bichon contra 5 yorkie. Bichon Castigaaa Dling, Dling

| casy99 a răspuns:

Poi bichon-ul frise este cunoscut si cumparat pentru ca nu lasa par in casa, dar in rest in afara de dragalasenie nu se prea joaca... in schimb yorkie-ului ii cade parul daca nu este periat in fiecare zi, este dragut, jucaus si foarte energic.

Dar este alegerea ta, as opta pentru un bichon frise... Funda?big grin

| SoreMihalacheSorina a răspuns (pentru casy99):

Nici Yorkie nu lasa.

| amnevoiedetpu a răspuns:

Pai cel galben din cate stiu invata mai repede sa vorbeasca.

| AlexandraGabriellaLova a răspuns (pentru amnevoiedetpu):

Ce? cainii pot vorbi? si sunt galbeni?

| DeeaLoveGeorge a răspuns:

Mie una imi plac Bichon Frisebatting eyelashes
Acum depinde ce-ti place tie mai mult