| alexalexa2000 a întrebat:

Helăăău TPU.A venit o prietenă la mine și nu avem ce să facem.Ne dați câteva idei? Dau fundă la raspunsul cu cele mai multe sugestii happy.(scuzați categoria)

7 răspunsuri:
| ceaiuldetei a răspuns:

Ați putea să vă faceți temele. : )

Sau manichiura. Sau părul. Sau patul. Sau ceva de mâncare. Sau niște prăjituri. Sau să spălați rufe. Sau să cântați. Sau să faceți fotografii. Sau să citiți ceva. Sau să ieșiți pe undeva, prin vreun parc să vă dați cu rolele sau bicicleta, sau să mergeți la un băruleț sau la o cofetărie sau la teatru. În funcție de ce mofturi aveți și ce resurse și ce timp aveți la dispoziție.

Dacă aveți mai mult timp liber și sunteți prin zonă, ați putea să mergeți la mare, la niște concerte, la munte sau unde vă trage inima.

Sau ați putea să învățați să aveți imaginație. E o treabă care nu se câștigă ușor, dar o dată câștigată, te ține mult : )

| nicoalusoby a răspuns:

Jucativa un joc(remi, monopoly), iesiti la un suc, in parc.

| MisterTheGamer a răspuns:

Uitati la un film Batetive cu pernele big grin
Esiti la o pita machiativa una pe alta big grin

| ZanutzaStieTOT a răspuns:

Uitati-va la un film, bataie cu perne, jucati Barfa (adica sa spuneti tot ce stiti) sau daca va plictisiti, intra pe site-ul asta: http://www.clopotel.ro/......esti-17725
Fa testul si afli.
Puteti sa si sunati cu nr. ascuns, sa spuneti povesti de groaza, sau sa dansati. Karaoke e si asta o idee. puteti iesi la oplimbare pe jos, cu bicla su rolele.

| ZanutzaStieTOT a răspuns:

A, era sa uit, machiati-va una pe alta cu ochii inchisi, comendati ceva si speriati-l pe omul cu mancare

| FetitaDeMenta a răspuns:

Pai puteti sa va uitati la filme sa va uitati in unlele reviste sa povestiti sa va machiati una pe cealalta sa va faceti unghiile. Sper ca te-am ajutat

| Duna2012 a răspuns:

Uitati-va prin reviste,comentati tot felul de chestii, imbracati-va cumva si dati-va note una celeilalte, sunati oamenii cu numar ascuns laughing, faceti o plimbare, faceti-va unghiile, barfiti, jucati-va ceva interesant, bataie cu perne, faceti bauturi interesante... funda happy