| alina5298 a întrebat:

Ajutor! Verisoara mea a venit pe la mine si nu stim ce sa facem.Ne plictisim de moarte.Pls dati-mi niste idei ce sa facem sa nu ne mai plictisim. Funda pentru cel mai bun raspuns si vot pentru celelalte raspunsuri.:d

Răspuns Câştigător
| ladyMillion a răspuns:

Paihappyputeti sa faceti amndoua un id de mess unde sa adaugati cateva iduri de baieti pe care le gasiti(pe facebook,pe alte site-uri)si sa va bagati in seama cu ei,sa-i luati putin peste piciorwinking(asta este distrctiv); ati putea iesi in putin pe afara sa va plimbati,sa agatati tipi,sa mergeti la un suc ceva,va luati o inghetata,va puteti machia legate la ochilaughingsmugeste o placerelaughing)sa va faceti freza,unghiiletongueputeti da muzica mai tare ca sa va simtiti voi in apele voastre,mai spre seara va puteti face un "cort din paturi'(my favorite)unde sa spuneti povesti de groaza,sau alte chestii(de fete),puteti discuta de baieti.,si sa aveti si o gustarica la indemana,puteti merge la bucatarie si sa pregatiti voi ceva"bunicel"cum ar fi o salata de fructe,biscuiti cu finetti,frisca, bombonelethinking; va puteti bate cu perne; iar mai tarziu va puteti uita la un film horror impreuna:devil)daca nu va e fricahappysau la altfel de film, la vreo comedie cevahee heesper ca te-am ajutattongue