| alexalexa2000 a întrebat:

Heii TPU.Azi vine o fată la mine și habar n-avem ce să facem.Ne dați o idee? Dau fundă :3

Răspuns Câştigător
| DeDe11 a răspuns:

Pai,de ex puteti iesii luati o samanta si rontaiti in timp ce discutati despre anumite chestii,cititi bancuri, va duceti la plimbare, faceti poze... happy
hmmm thinking cititi stiri, va uitati la filmulete haioase, ori filmulete horror... va uitati la un film happy
Funda?

4 răspunsuri:
| butterflyeffect0000 a răspuns:

Faceti karaoke, uite un site : www.karaokeparty.com.
Va puteti uita la un film, puteti citi dintr-o carte interesanta, puteti sa va uitati pe internet, sa discutati cu privire la anumite lucruri, sa faceti poze, sa rasfoiti un album foto,
ceva etc. Sunt foarte multe lucruri de facut...

| snzpaul a răspuns:

Bătaie cu apă.

| Birlik65 a răspuns:

Faceti exact ce va place, benefic voua, practic, util...winking

| coco4000 a răspuns:

Simplu te duci iei niste popcorn ceva chipsuri suc si alte chesti cauti un film pe net si ii propui sa va uitati la el