| SunriseB a întrebat:

Hello, am un bichon maltez talie mica si are 9 luni acum 2 saptamana i-a venit menstruatia si am inteles ca dupa vreo 10 zile intra in calduri ok asta e a 3a saptamana si are pasarica umflata laughing) ma puteti ajuta sa imi spuneti cam dupa cat timp o sa i se dezumfle.

Răspuns Câştigător
| Bibuşca a răspuns:

Caldurile la catele tin in jur de 21 de zile, de 2 ori pe an se intampla si daca nu vrei sa iti faca pui nu trebuie sa ai grija sa nu ajunga masculii la ea. Cand e in calduri se poate sa fie agitata, organul genital ii e umflat si sangereaza.

2 răspunsuri:
| maryusGosSu a răspuns:

Pai e in calduri...du`o sa`si satisfaca nevoile.succes

| Hăgiul a răspuns:

Dupa ce o reguleaza vreun caine. Si nu o spun la misto...credeam ca o sa-i treaca dar pana nu s-o ***** nu i-o trecut...