| SakuraChan a întrebat:

Hello! As vrea sa-mi cumpar o bicicleta foarte buna. Sa-mi iau de teren sau din aceea obisnuita? De la ce firma si ce model? As dori una care sa fie foarte rezistenta, dar nu foarte grea fiindca locuiesc la bloc.
Dau funditaaa! big grin

Răspuns Câştigător
| Danyellaaa a răspuns:

Poi poti sa-ti iei o biciclete obisnuita de le firma DHS, este forte buna si nu e grea deloc:d

1 răspuns:
| ElvisTare a răspuns:

BMX as zice(Sau obisnuita daca nu vrei trucuri),DHS firma, nu este grea, este perfecta! Funda?