| wpAbby a întrebat:

Helloo.Auziti,am vazut la cineva o bluza interesanta.Nu stiu cum se numeste, asta vreau sa aflu.E un tricou cu gluga (gri) care are niste maneci lungi. Uitati o poza: https://imgur.com/a/FbIAvg6
Stie cineva de unde o pot gasi si cum se numeste acest gen de bluza? Mersi.

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Se numeste "hooded shirt". Eu am cateva, cumparate online, de la Bass Shop Pro, sectiunea "casual wear".

| wpAbby explică (pentru JackR):

Da,dar bluza aceasta are si niste maneci, pe care le poti da jos sau nu, daca vrei.Am cautat acum si nu au maneci.E un tricou cu o gluga practic, dar are si niste maneci.