| LalLyBoOmD a întrebat:

HELP! Vreau sa-mi cumpar un pomeranian teacup mic si pufos de culoare alba din Iasi, la un pret cat se poate de bun (convenabil)! Va rog, vreau unul! De unde pot cumpara, ce preturi sunt? HEEEELP!

2 răspunsuri:
| Isabelee a răspuns:

Heii! :* Se pare ca avem gusturi asemanatoare, caci si eu vreau sa-mi cumpar un Pomeranian de culoare alba.
Daca nu doresti sa cumperi prin intermediul internetului, te poti duce la un pet shop si te poti interesa de un vanzator de caini de rasa Pomeranian.
Daca vrei sa-ti cumperi prin intermediul internetului iti voi da eu un site, si desiguri poti cauta si tu :d : http://www.animalutul.ro/anunturi/caini/pomeranian/, este un site cu vanzatori din mai multe localitati dar tu cauti la Iasi, ai si preturile acolo.
Sper ca ti-am fost de ajutor :*.

| LalLyBoOmD explică (pentru Isabelee):

Pai si unde scrie 1 Euro ce inseamna? Asa ieftin? Uita-te si tu, nu alege orasul, doar scrie alege caine si pomeranian fara cuvant cheie, si uite-te ca scrie 1 Euro!