| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi iau o chitara acustica la un pret convenabil. ce firme imi recomandati? cele electice cam ce preturi au?

Răspuns Câştigător
| Guster a răspuns:

Http://www.senia.ro/chitara-electrica-188-2 preturi de la 500 ron pana la 2000 de ron.

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Soundcreation.ro

| DelilahhValillah a răspuns:

Eu imi vand chitara acustica pe care am cumparat-o iar in 6 luni de zile nu am folosit-o aproape deloc. O vand la un pret convenabil. Este originala, Hora Reghin. Accesorii incluse. Daca doresti mai multe informatii, da-mi un mesaj privat.