| SaraSari a întrebat:

Hey,am nevoie de ajutor,cine stie sa lucreze foarte foarte bine in photoshop? vreau sa ii modific o poza unei prietene ca e ziua ei si eu nu stiu sa lucrez, rog seriozitate si sa stie foarte bine sa lucreze dau fundita :*

2 răspunsuri:
| horia20 a răspuns:

In ce consta modificarea? te pot ajuta in functie de raspuns

| SaraSari explică (pentru horia20):

Pai,preiteneie mele ii place mult de un actor, si langa el e o tipa si vreau sa pun fata priretenei mele in locul fetei lu tipa aceea, s ii fac o surpiza, ca sigur o sa se bucure, daca se poate