| TeoJoy a întrebat:

Saluut :**. Am nevoie de putin ajutor :d. Vreau sa modific o poza, gen sa ii fac fundalul alb si nu stiu cum. Ma poate ajuta cineva? Funditaa!
P.S nu imi spuneti ca pot cu Photoshop, ca la calculatorul meu nu merge Photoshop-ul.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex?

| Dunhilll a răspuns:

Incearca pe http://www.picmonkey.com/
E cea mai buna solutie si e chiar simplu de utilizat.
Sper ca te-am putut ajuta. Funda?

| TeoJoy explică (pentru Dunhilll):

Iti dau funda daca-mi zici exact cum :d. Ca nu prea gasesc laughing.

| Dunhilll a răspuns (pentru TeoJoy):

Incarci poza, apoi in stanga este o sticula din care ies 3 buline (effects), te duci pe ea. Apoi dai cursorul in jos pana la Artsy, dai click pe draw (sunt niste creioane colorate albastre, verzi, galbene). Iti alegi culoare si deseneaza!