| anonim_4396 a întrebat:

Hey am o intrebare cine ar castiga intr-o lupta dintre un pittbull si o puma?

Răspuns Câştigător
| Moƒo a răspuns:

Bro.
As zice o puma. Toata puterea cainelui sta in gura. Puma in afara de reflexe si colti mai detine si gheare. Ghearele au o abilitate sau posibilitate de a sfasai pana la os doar dintr-o singura lovire. Un pitbul e numai ''gura de el''

| GabyAlex999 a răspuns (pentru Moƒo):

Ai facebook or skype?

| Moƒo a răspuns (pentru GabyAlex999):

Am dar scuze. Ce am ca prieteni, ii cunosc personal si sunt un numar maricel. Imi cer scuze in ca o data.

4 răspunsuri:
| IonuţR1995 a răspuns:

Puma, evident. Gheare, colti, reflexe perfecte.

| johnnny123 a răspuns:

Avand in vedere ca o puma poate ajunge la 100kg si este un pachet de muschi, gheare si colti in timp ce un pitbull ajunge la maxim 30kg, tu pe cine ai paria?