| S0nofS4tana a întrebat:

Cine ar castiga la o lupta intre:un doberman, un rottweiler, un pittbull si un ciobanesc caucazian? Adica cine ar domina(cine e cel mai puternic?

10 răspunsuri:
| AndreisiMaicum a răspuns:

Acum depinde dintre un doberman si un rottweiler cred ca dobermanul si dintre un ciobanesc si pitbulll ar castiga ciobanescul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing vad ca tu ai mania luptelor intre caini! ai grija ce fel de intrebari postezi si sa nu fie prea "dese" pentru ca e batator la ochi si ridica suspiciuni asupra ta! asta, atata timp cat nu intalnesti aici pe TPU vreun angajat sau fan "protectia animalelor"! happy eu, mai multe nu'ti mai pot spune, sunt prea multe riscuri de asumat! bafta!

| 7Mary7 a răspuns:

Sper ca intrebarea asta e asa, de curiozitate, si nu pui cainii sa se bata! thinking

| S0nofS4tana explică (pentru 7Mary7):

Nu ma ce aveti toti cu asta, ce, n-am voie sa pun o intrebare, cine ma crezi?

| S0nofS4tana explică (pentru 7Mary7):

Tu ce crezi ca daca puneam animalele sa se bata nu stiam cine castiga, crezi ca va mai intrebam pe voilaughing

| CrisaALEXANDRA a răspuns:

Cred ca un rotweiller laughing

| TheQueenOfTheDeads a răspuns:

Daca este un pitbull cu nas rosu atunci sigur el(este cel mai periculos caine din lume) happy

| TheQueenOfTheDeads a răspuns:

Daca este un pitbull cu nas rosu atunci cu siguranta el(este cel mai periculos caine din lume) happy

| Albina_Adelfina_1983 a răspuns:

Dupa aparare rotwailerul, dupa reactie dodermanul, dupa iubire ciobanescul, dupa putere pitbullul

| blonco124 a răspuns:

Eu zic cel mai puternic este pitbulul apoi e urmat de cibanesc caucazian dupa el e dombermanul si ultimul e rottweiler