| 27ade27 a întrebat:

Hey! Am un MP3 Player Majestic SDB2309 si am 2 probleme la el :
1. Unul din butoanele inainte-inapoi nu mai merge.
2. Cand ii dau drumul, apare o lumina rosie si dupa cateva secunde incepe sa clipeasca si nu se aude nimic ( si sunt castile puse). Stiu ca ar trebui sa insemne ceva beculetul rosu, doar ca numai gasesc manualul de intructiuni.
Ma puteti ajuta? Multumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Pai becul ala rosu, intermitent, iti arata ca bateria e descarcata.

1 răspuns:
| Necunoscut_9823 a răspuns:

Trimite-l la reparat.si iti spun aia daca mai merge sau nu. funda?