| Diamondsz a întrebat:

Am o problema cu laptopul.
Azi de dimineata i-am dat drumul si n-a avut nimic.M-am jucat pe el pana pe la ora 14:00.Si acum cand vreau sa ii dau drumul, apare ecranul negru si se aude tare si clar "pic pic" si face asa la cateva secunde.
Acum i-am scos bateria si il tin asa ceva vreme.Dar nu stiu ce are.

Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Trebuie sa reinstalezi Windowsul.

| Diamondsz explică:

Lasati,m-am descurcat.
Pa-pa.

| qDenysuuu a răspuns:

Si eu am patit la fel
la mine a fost PLACA VIDEO problema
vezi poate e si la tine
s-au depinde ce te joci daca te joci jocuri mari sau ceva de genu si mergi intr-o anumita parte a jocului este new de mai multa placa video decat ai in el
eu asa am patit cum ai patit si tu big grin Bafta Poti Sa Dai Funda? puppy dog eyes

| Diamondsz explică (pentru qDenysuuu):

Nu cred ca am problema asta.
M-am jucat jocuri pe facebook, altceva nu.