| Pufuleteeeee a întrebat:

Hey.as vrea sa adopt un catel...am vazut ca sunt preturi mari si preturi mai mici daca are cineva oferte. lasati-mi un mesaj va roghappy

5 răspunsuri:
| fashionaddict a răspuns:

Am eu unul foarte frumos si cuminte, nu e de rasa dar nu are importanta asta, te iubeste ca orice alt catel de rasa sau nu. De unde esti?

| cryss_1828 a răspuns:

Uite aici un link http://www.animale.ro/forum/forumdisplay.php?f=186 iti poti gasi ce catel doresti, sunt sute de catei care inca isi asteapta un stapan iubitor. daca ai intrebari da-mi mesaj privat.

| Cristi_3056 a răspuns:

Ia unu dup strada (gratis) laughing

| vgina a răspuns:

Buna! Daca anuntul mai este valabil, am catelusi foarte bine ingrijiti, de culoare alba foarte iubitori cu copiii, nu vreau nici unban.Am deja 12 si e mai greu cu hrana. daca sunteti interesati astept msj pe v.gina39@yahoo.com