| Aly359 a întrebat:

Hey! Ati citit cartea " Nu plange sub clar de luna " de Heather Davis? Cum vi s-a parut? Merita citita?

Răspuns Câştigător
| EANS a răspuns:

Eu am citit-o iar la final am inceput sa plang.mai bine nu o luam...

4 răspunsuri:
| MâţaD a răspuns:

Eu maine mi-o voi cumpara, impreuna cu revista Bravo.Am auzit ca este o carte buna, si este destul de apreciata

| ruxyruxylove a răspuns (pentru MâţaD):

Da,merita! E cea mai tare carte! fundita?

| detam a răspuns (pentru MâţaD):

Si eu mi-am cumparat-o tot cu revista bravo si pot sa spun ca este una dintre cele mai frumoase carti pe care le ofera aceasta revista. Poveste de dragoste care incepe intre Shelby si Austin e imposibil sa nu va faca sa tresariti fie si macar pentru o clipa. Ea, o fata bogata, iar el, un varcolac, fiul unui superstar rock. Poveste lor incepe in momentul in care el ii dezvalui secretul sau, iar ea il ajuta. De aici incepe un adevarat roman despre sacrificii, in care dorinta de a-l ajuta pe cel iubit nu poate sa lipseasca. Desi sfarsitul raman un pic suspendat, sper ca va aparea o continuare a acestei carti.O recoman cu caldura

| shelbyloke a răspuns:

Merita sa o citest, e o super carte.Dar asta e parerea mea nu stiu preferintele tale.